MUISTITHAN REKISTERÖITYÄ SHOPMANIN ASIAKKAAKSI? TILAA MYÖS UUTISKIRJE, JOTTA PARHAAT TARJOUKSET JA VINKIT TAVOITTAVAT SINUT!

Shopman

Encaustic Art kouluttajat

Suomessa toimii yli kolmekymmentä koulutettua Encaustic Art mehiläisvahamaalauskouluttajaa. Löydät heidät paikkakunnittain aakkosjärjestyksessä. Useimmat heistä toimivat myös Encaustic Art -tuotteiden jälleenmyyjinä.

Espoo Minttu Lindfors 040-5062456 minttu.lindfors@gmail.com www.minttulindfors.com
Haapavesi Sinikka/Naputiina 040-8428057 naputiina@kotinet.com www.naputiina.com
Helsinki Sari-Aino Tolonen 050-4080991 sariaino.tolonen@welho.com www.artenjoy.fi/
Hyvinkää Pirjo Engbom 0400-559960 pirjo.engbom@gmail.com
Juva & lähikunnat Anne Teittinen 040-5779084 anne.m.teittinen@gmail.com
Jyväskylä Heli Pietarinen 040-5190892 helipietarinen@hotmail.com www.loikkivatsammakot.com
Sirpa Pihlajaniemi 050-4919624
Kangasniemi Heli Pietarinen 040-5190892 helipietarinen@hotmail.com www.loikkivatsammakot.com
Karkkila & ympäristö Susanna Heikkala 0400-881200 skheikkala@gmail.com
Kittilä & lähikunnat Tarja Poikela 0400-142724 t.poikela@gmail.com
Kouvola Minna Ritari 040-5261524 www.ritarihuone.com
Lahti Pirjo Nummikko 0400-676793 pirjo.nummikko@kehoterapiaindigo.fi www.kehoterapiaindigo.fi/
Mikkeli & Puumala Ritva Kuronen 040-3512818 ritva.hiuskoru@gmail.com www.art-loiste.fi
Oulu Kirsi Donskoi 050-3505070 kirsi.donskoi@gmail.com
Pirkko Paakkari 041-4356539 pirkko.g.paakkari@netti.fi
Pori Marja Lahti
050-5447780 marjalahti1958@gmail.com
Pori, Kankaanpää & lähialueet Anne Siltanen
040-5881824 gwendelly@hotmail.com
Pori & Satakunta Jaana Uurainen 044-5532409 lankaliiteri@gmail.com
Marjatta Vehniä 040-5051813 marjatta.vehnia@marnova.inet.fi
Porvoo Lea Höök 050-3495312 hook.lea@gmail.com
Pyhäjärvi Virve Toivanen 040-5426690 virve.p.salonen@gmail.com
Johanna Smed 040-9609037 johanna.smed@gmail.com
Raahe & lähikunnat Kirsi Donskoi 050-3505070 kirsi.donskoi@gmail.com
Rovaniemi Anne Huumonen 010-2190949 asiakaspalvelu@shopman.fi www.ziria.fi, www.shopman.fi
Salo, Somero Sini Persson 050-3775440 sini@tivolit.fi
Siikajoki Pirkko Paakkari 041-4356539 pirkko.g.paakkari@netti.fi
Sodankylä Helena Sassali 040-7792897 helena.sassali@hotmail.fi
Sysmä Taru Rajavuori 040-7706476 sielun.ikkuna@gmail.com
Tampere Inka Hannula 044-3531196 inka.yliharsila@gmail.com http://www.fantastinennorsu.com/
Tampereen seutu
Laura Laurila
050-3229742 laurahelenalaurila@gmail.com www.lauralaurila.fi
Tampere & ympäristö Marjatta Välimaa 040-5456944 valimma@elisanet.fi
Turku Sini Persson
050-3775440 sini@tivolit.fi
Turun seutu Silja Wargh 0400-858677 silja.wargh@gmail.com

Urjala & lähiseutu
Sanna Ruuskanen 045-6749337 sannaruus@gmail.com
Vihti Susanna Heikkala 0400-881200 skheikkala@gmail.com
Virrat & lähikunnat Satu Mattsson 050-3071937 satumattsson@gmail.com