TAVOITAT PARHAAT TARJOUKSET JA VINKIT TILAAMALLA UUTISKIRJEEN SIVUN ALAOSASTA!

Shopman

Encaustic Art kouluttajat

Suomessa toimii yli kolmekymmentä koulutettua Encaustic Art mehiläisvahamaalauskouluttajaa. Löydät heidät paikkakunnittain aakkosjärjestyksessä. Useimmat heistä toimivat myös Encaustic Art -tuotteiden jälleenmyyjinä.

Espoo
Minttu Lindfors 0405062456 minttu.lindfors@gmail.com www.minttulindfors.com
Haapavesi
Sinikka/Naputiina 0408428057 naputiina@kotinet.com www.naputiina.com
Helsinki Sari-Aino Tolonen 0504080991 sariaino.tolonen@welho.com www.artenjoy.fi/
Hyvinkää Pirjo Engbom 0400559960 pirjo.engbom@gmail.com
HämeenlinnaJaana Keskinen0500777453jaanak52@gmail.com
Juva & lähikunnat
Anne Teittinen 0405779084 anne.m.teittinen@gmail.com
Jyväskylä
Heli Pietarinen 0405190892 helipietarinen@hotmail.com www.loikkivatsammakot.com
Jyväskylä Sirpa Pihlajaniemi 0504919624
Kangasniemi
Heli Pietarinen 0405190892 helipietarinen@hotmail.com www.loikkivatsammakot.com
Karkkila & ympäristö
Susanna Heikkala 0400881200 skheikkala@gmail.com
Kittilä & lähikunnat
Tarja Poikela 0400142724 t.poikela@gmail.com
Kouvola
Minna Ritari 0405261524 www.ritarihuone.com
Lahti
Pirjo Nummikko 0400676793 pirjo.nummikko@kehoterapiaindigo.fi www.kehoterapiaindigo.fi/
LahtiKristiina Räty0409654211raty.kristiina@gmail.com
Mikkeli & Puumala
Ritva Kuronen 0403512818 ritva.hiuskoru@gmail.com www.art-loiste.fi
Pori Marja Lahti 0505447780 marjalahti1958@gmail.com
Pori, Kankaanpää & lähialueet
Anne Siltanen
0405881824 gwendelly@hotmail.com
Pori & Satakunta Jaana Uurainen 0445532409 lankaliiteri@gmail.com
Pori Marjatta Vehniä 0405051813 marjatta.vehnia@marnova.inet.fi
Porvoo
Lea Höök 0503495312 hook.lea@gmail.com
Pyhäjärvi
Virve Toivanen 0405426690 virve.p.salonen@gmail.com
Pyhäjärvi Johanna Smed 0409609037 johanna.smed@gmail.com
Raahe & lähikunnat
Kirsi Donskoi 0503505070 kirsi.donskoi@gmail.com
Rovaniemi
Anne Huumonen 0102190949 asiakaspalvelu@shopman.fi www.ziria.fi, www.shopman.fi
Salo, Somero
Sini Persson 0503775440 sini@tivolit.fi
Siikajoki
Pirkko Paakkari 0414356539 pirkko.g.paakkari@netti.fi
Sodankylä
Helena Sassali 0407792897 helena.sassali@hotmail.fi
Sysmä
Taru Rajavuori 0407706476 sielun.ikkuna@gmail.com
Tampere
Inka Hannula 0443531196 inka.hannula@gmail.com http://www.fantastinennorsu.com/
Tampereen seutu
Laura Laurila
0503229742 laurahelenalaurila@gmail.com www.lauralaurila.fi
Tampere & ympäristö
Marjatta Välimaa 0405456944 valimma@elisanet.fi
Turku
Sini Persson
0503775440 sini@tivolit.fi
Turun seutu
Silja Wargh 0400858677 silja.wargh@gmail.com

Urjala & lähiseutu
Sanna Ruuskanen 0456749337 sannaruus@gmail.com
Vihti
Susanna Heikkala 0400881200 skheikkala@gmail.com
Virrat & lähikunnat Satu Mattsson 0503071937 satumattsson@gmail.com